Vychází nové vydání Sklářů

13.2.2020 jsme pokřtili nové vydání knihy Skláři ve strakonickém pivovaru DUDÁK - Měšťanský pivovar Strakonice a.s (jak jinak než polotmavým Klostermannem). Středobodem děje románu je dnes již zaniklá obec Hůrka u Prášil. Informace o křtu i knize najdete na ŠumavaNET.

Vřelé díky patří partnerům, kteří vydání podpořili: Botanik - Přírodní produkty, DUDÁK - Měšťanský pivovar Strakonice a.s., Ateliér Jandovi, Prášilský ráj a ŠumavaNet.

Skláři jsou prvním titulem z nové edice Klostermannových děl, kterou náš spolek plánuje vydávat v následujících letech. Román, jehož podobu ve 21.století doprovázejí vynikající ilustrace Zuzany Jandové, bude brzy k dostání v knihkupectvích a již nyní jej můžete se slevou zakoupit v našem eshopu.